Leerlingenvervoer regio Bernheze naar Van Driel en Klomp

Gepubliceerd op 04-05-2012 om 12:38
schooltaxi, leerlingenvervoer

De aanbesteding van het leerlingenvervoer in de regio Bernheze is gewonnen door Van Driel en Klomp Groepsvervoer. Het leerlingenvervoer in de gemeente Bernheze zal de komende drie jaar gedaan worden door taxibedrijf Van Driel uit Oss. Het vervoer richting Arnhem, Grave, Groesbeek, Nijmegen en Ubbergen wordt gedaan door Klomp Groepsvervoer uit Ede. 



De aanbesteding van het leerlingenvervoer heeft Bernheze samen gedaan met de gemeenten Boekel, Landerd, Sint-Oedenrode, Uden en Veghel.

De gunning geldt voor drie jaar met een optie tot verlengen van twee jaar, zo meldt de Berhezer Omroep Stichting.

Een reactie op “Leerlingenvervoer regio Bernheze naar Van Driel en Klomp”

31.05.12 | 16:39 | J.Koningstein

Door al dat Gunning, ben ik nu werkeloos, omdat de taxi bedrijf dat we voor werken Failliet is. Wie is er nu de dupe? dat zijn toch de chauffeurs en de leerlingen die telkens weer andere chauffeurs krijgen.
Wordt er ook aan die kinderen gedacht? of is hun mening niet belangrijk.

Reageer ook

Nog maximaal tekens.

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Meer nieuws

Partners

Kennis Partners

Gratis nieuwsbrief

Taxi cao-vragen?

Ik heb een nieuwe baas. Hoe kom ik erachter of mijn vorige werkgever mijn vakantiegeld wel heeft betaald?
Als het goed is staat dat op de eindafrekening die je van je vorige werkgever hebt gekregen. Daar moet het vakantiegeld als een aparte post zijn genoemd. Niet, of je komt er niet uit? Dan zijn wij er om je te helpen.
powered by AxiTaxi
Registratie

Poll

In ons taxibedrijf krijgen taxichauffeurs nog altijd een vast contract.

Facebook

Twitter

939 followers
Volg ons op Twitter