Win een Race Experience via prijsvraag AutoVandaag

Gepubliceerd op 01-08-2012 om 10:04
race experience, Bleekemolen, Zandvoort, Lamborghini, Porsche, Ferrari, Aston Martin

PRIJSVRAAG – Altijd al een keer die ultieme race ervaring willen meemaken op het circuit in een Porsche, Lamborghini en Aston Martin? In samenwerking met Bleekemolens Race Planet heeft AutoVandaag een actie georganiseerd waarbij jij en twee vrienden kans maken op een Ultimate Race Experience.

Bleekemolens Race Planet organiseert verschillende Race Experiences op het circuit van Zandvoort. Bleekemolens Race Planet heeft hierbij in de loop der jaren een indrukwekkend wagenpark opgebouwd van circa 150 voertuigen.

Lamborghini Gallardo

Tijdens de Ultimate Race Experience mag je zelf achter het stuur kruipen van een Lamborghini Gallardo, plezier beleven in een Porsche 911 en ervaren hoe een Aston Martin V8 Vantage zich op het circuit gedraagt.

Om mee te doen met de winactie zul je het ‘Gouden stuur’ op de website AutoVandaag.nl moeten vinden. Het Gouden stuur is verstopt in een artikel op AutoVandaag.nl en het is jouw taak om het te pakken te krijgen en aan te klikken. De actie loopt tot 20 augustus.

Klik hier voor meer informatie en mee te doen met de actie. Kijk goed naar de tekst, om het zoekwoord te vinden.

Onderwerpen:

Reageer ook

Nog maximaal tekens.

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Meer nieuws

Partners

Kennis Partners

Gratis nieuwsbrief

Taxi cao-vragen?

Kan ik als werkgever ook terecht bij AxiTaxi?
AxiTaxi is gestart voor de werknemers in de branche. Een werkgever kan dus niet bij ons terecht. Wel bij KNV Taxi.
powered by AxiTaxi
Registratie

Poll

In ons taxibedrijf krijgen taxichauffeurs nog altijd een vast contract.

Facebook

Twitter

939 followers
Volg ons op Twitter