Rolstoelbus. Foto: iStock / Martin Bowra
Overname van werkzaamheden

Zorgvervoer Niemantsverdriet neemt doelgroepenvervoer Nissewaard over

Een chauffeur helpt de inzittende. Foto ter illustratie. Foto: iStock / Martin Bowra

Taxibedrijf Zorgvervoer Niemantsverdriet neemt per 1 februari (vandaag) het doelgroepenvervoer voor de gemeente Nissewaard voor haar rekening. Dat heeft de gemeente bekend gemaakt op haar eigen website. Niemantsverdriet neemt het stokje over van Taxi Overgaauw, dat eind vorig jaar bekend maakte te stoppen met het uitvoeren van doelgroepenvervoer.

Taxi Overgaauw verzorgde tot 31 januari het doelgroepenvervoer in de gemeente Nissewaard en een deel van de nieuwe gemeente Voorne aan Zee. “Deze vervoerder heeft besloten per 1 februari 2023 te stoppen met het vervoer voor onze gemeente. Gelukkig neemt Zorgvervoer Nissewaard per 1 februari 2023 dit vervoer over”, zo schrijft de gemeente.

Inwoners die gebruik maken van leerlingenvervoer, het Collectief Vraagafhankelijk Vervoer (CVV), vervoer vanuit de Jeugdwet of het individueel vervoer Wmo, krijgen sinds vandaag te maken met een nieuwe vervoerder. Verder verandert er niets, zo benadrukt de gemeente. “De huidige pas blijft geldig en ook het telefoonnummer blijft hetzelfde.”

Verder als eenmanszaak

Eind december maakte Jan Ollefers, directeur van Taxi Overgaauw, bekend te stoppen met het uitvoeren van doelgroepenvervoer. “Ik ga als eenmanszaak verder”, liet Ollefers destijds weten aan TaxiPro. “Ik ga kijken of mij dat bevalt. Dat weet ik momenteel nog niet, want ik heb dat nog nooit gedaan. Misschien kom ik er over een halfjaar achter dat mij dit toch niet bevalt. Als dat het geval is, dan verkoop ik ook mijn laatste twee voertuigen.”

Lees ook:

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Word nu TaxiPro Premium abonnee en krijg toegang tot alle vakinformatie over de taxibranche en het zorgvervoer. Daarnaast ontvangt u korting op onze taxi evenementen.

Abonneren

Auteur: Olivier Smits

Olivier Smits is de vaste redacteur van TaxiPro.

Reageren op dit artikel is niet mogelijk.

Zorgvervoer Niemantsverdriet neemt doelgroepenvervoer Nissewaard over | TaxiPro
Rolstoelbus. Foto: iStock / Martin Bowra
Overname van werkzaamheden

Zorgvervoer Niemantsverdriet neemt doelgroepenvervoer Nissewaard over

Een chauffeur helpt de inzittende. Foto ter illustratie. Foto: iStock / Martin Bowra

Taxibedrijf Zorgvervoer Niemantsverdriet neemt per 1 februari (vandaag) het doelgroepenvervoer voor de gemeente Nissewaard voor haar rekening. Dat heeft de gemeente bekend gemaakt op haar eigen website. Niemantsverdriet neemt het stokje over van Taxi Overgaauw, dat eind vorig jaar bekend maakte te stoppen met het uitvoeren van doelgroepenvervoer.

Taxi Overgaauw verzorgde tot 31 januari het doelgroepenvervoer in de gemeente Nissewaard en een deel van de nieuwe gemeente Voorne aan Zee. “Deze vervoerder heeft besloten per 1 februari 2023 te stoppen met het vervoer voor onze gemeente. Gelukkig neemt Zorgvervoer Nissewaard per 1 februari 2023 dit vervoer over”, zo schrijft de gemeente.

Inwoners die gebruik maken van leerlingenvervoer, het Collectief Vraagafhankelijk Vervoer (CVV), vervoer vanuit de Jeugdwet of het individueel vervoer Wmo, krijgen sinds vandaag te maken met een nieuwe vervoerder. Verder verandert er niets, zo benadrukt de gemeente. “De huidige pas blijft geldig en ook het telefoonnummer blijft hetzelfde.”

Verder als eenmanszaak

Eind december maakte Jan Ollefers, directeur van Taxi Overgaauw, bekend te stoppen met het uitvoeren van doelgroepenvervoer. “Ik ga als eenmanszaak verder”, liet Ollefers destijds weten aan TaxiPro. “Ik ga kijken of mij dat bevalt. Dat weet ik momenteel nog niet, want ik heb dat nog nooit gedaan. Misschien kom ik er over een halfjaar achter dat mij dit toch niet bevalt. Als dat het geval is, dan verkoop ik ook mijn laatste twee voertuigen.”

Lees ook:

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Word nu TaxiPro Premium abonnee en krijg toegang tot alle vakinformatie over de taxibranche en het zorgvervoer. Daarnaast ontvangt u korting op onze taxi evenementen.

Abonneren

Auteur: Olivier Smits

Olivier Smits is de vaste redacteur van TaxiPro.

Reageren op dit artikel is niet mogelijk.