Hubert Andela volgt Ad Toet op als directeur KNV

Ad Toet legt per 1 januari 2018 na tien jaar zijn functie als directeur van brancheorganisatie KNV neer. Hij wordt in die rol opgevolgd door Hubert Andela, die de functie zal combineren met zijn werk als secretaris van KNV Taxi en Zorgvervoer. Carlo Cahn, tevens secrectaris van KNV Bus, wordt adjunct-directeur van KNV.

Ad Toet (foto boven) is ruim tien jaar algemeen directeur van de werkgeversorganisatie. Gedurende die periode zag de vereniging zich geconfronteerd met een economische crisis en de verdere invoering van marktwerking binnen de mobiliteitssector. “Deze ontwikkelingen sterkten Toet in zijn overtuiging dat alleen een samenhangend en duurzaam mobiliteitssysteem toekomst heeft”, schrijft KNV.

Dat vereist in de ogen van Toet het ‘ontschotten’ van de sectoren en intensieve onderlinge samenwerking. In KNV zijn het taxi- en zorgvervoer, het touringcarvervoer en het spoorgoederenvervoer verenigd. Via ondersteuning van branchevereniging OV-NL wordt sinds kort ook het openbaar vervoer in Nederland gefaciliteerd. In die combinaties vond Toet genoeg concrete aanleidingen om kruisverbindingen te leggen en gedeelde belangen te benutten.

Zijn aanhoudende pleidooi om in Nederland de sectoren verregaand te ontschotten en zijn oproep om meer onderlinge samenwerking na te streven, vond sinds zijn aantreden meer en meer gehoor. Binnen het nieuwe regeerakkoord is die visie duidelijk terug te vinden. “Voor mij is de cirkel nu rond. Een goed functionerende samenleving heeft efficiënt vervoer van reizigers en goederen nodig. Dat gezamenlijke belang vormde mijn persoonlijke drijfveer”, aldus Toet.

Optimaliseren personenvervoer

Hubert Andela, secretaris KNV Taxi en Zorgvervoer,  wordt op 1 januari aanstaande de nieuwe algemeen directeur van KNV. Carlo Cahn, tevens secretaris KNV Bus, zal de functie van adjunct-directeur vervullen. Onder het voortgezet voorzitterschap van Bertho Eckhardt legt Koninklijk Nederlands Vervoer zich de komende jaren verder toe op het optimaliseren van het personenvervoer. De werkgeversorganisatie heeft de ambitie om in samenwerking met uiteenlopende partijen het door het nieuwe kabinet nagestreefde Mobility as a Service vorm en inhoud te geven.

Bertho Eckhardt: “We willen dat onze leden en hun klanten meeprofiteren van de huidige mobiliteitsontwikkelingen. Met dat doel voor ogen stelt KNV ook in de toekomst alles in het werk om een prominente, kundige en integere gesprekspartner voor overheid en onze mobiliteitspartners te blijven.”

Formeel afscheid

Na zijn vertrek bij KNV zal Ad Toet in opdracht van KNV het tweejarige EU-digitaliseringsproject ELETA leiden, dat een efficiencyslag voor de Europese spoorgoederensector betekent. Tijdens de nieuwjaarsreceptie van KNV, begin februari, vindt zijn formele afscheid plaats. In het decembernummer van Nederlands Vervoer zal een uitgebreid afscheidsinterview met Toet worden gepubliceerd.

Foto onder: Hubert Andela

Hubert Andela, IRU

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Word nu TaxiPro Premium abonnee en krijg toegang tot alle vakinformatie over de taxibranche en het zorgvervoer. Daarnaast ontvangt u korting op onze taxi evenementen.

Abonneren

Auteur: Vincent Krabbendam

Reageren op dit artikel is niet mogelijk.

Hubert Andela volgt Ad Toet op als directeur KNV | TaxiPro

Hubert Andela volgt Ad Toet op als directeur KNV

Ad Toet legt per 1 januari 2018 na tien jaar zijn functie als directeur van brancheorganisatie KNV neer. Hij wordt in die rol opgevolgd door Hubert Andela, die de functie zal combineren met zijn werk als secretaris van KNV Taxi en Zorgvervoer. Carlo Cahn, tevens secrectaris van KNV Bus, wordt adjunct-directeur van KNV.

Ad Toet (foto boven) is ruim tien jaar algemeen directeur van de werkgeversorganisatie. Gedurende die periode zag de vereniging zich geconfronteerd met een economische crisis en de verdere invoering van marktwerking binnen de mobiliteitssector. “Deze ontwikkelingen sterkten Toet in zijn overtuiging dat alleen een samenhangend en duurzaam mobiliteitssysteem toekomst heeft”, schrijft KNV.

Dat vereist in de ogen van Toet het ‘ontschotten’ van de sectoren en intensieve onderlinge samenwerking. In KNV zijn het taxi- en zorgvervoer, het touringcarvervoer en het spoorgoederenvervoer verenigd. Via ondersteuning van branchevereniging OV-NL wordt sinds kort ook het openbaar vervoer in Nederland gefaciliteerd. In die combinaties vond Toet genoeg concrete aanleidingen om kruisverbindingen te leggen en gedeelde belangen te benutten.

Zijn aanhoudende pleidooi om in Nederland de sectoren verregaand te ontschotten en zijn oproep om meer onderlinge samenwerking na te streven, vond sinds zijn aantreden meer en meer gehoor. Binnen het nieuwe regeerakkoord is die visie duidelijk terug te vinden. “Voor mij is de cirkel nu rond. Een goed functionerende samenleving heeft efficiënt vervoer van reizigers en goederen nodig. Dat gezamenlijke belang vormde mijn persoonlijke drijfveer”, aldus Toet.

Optimaliseren personenvervoer

Hubert Andela, secretaris KNV Taxi en Zorgvervoer,  wordt op 1 januari aanstaande de nieuwe algemeen directeur van KNV. Carlo Cahn, tevens secretaris KNV Bus, zal de functie van adjunct-directeur vervullen. Onder het voortgezet voorzitterschap van Bertho Eckhardt legt Koninklijk Nederlands Vervoer zich de komende jaren verder toe op het optimaliseren van het personenvervoer. De werkgeversorganisatie heeft de ambitie om in samenwerking met uiteenlopende partijen het door het nieuwe kabinet nagestreefde Mobility as a Service vorm en inhoud te geven.

Bertho Eckhardt: “We willen dat onze leden en hun klanten meeprofiteren van de huidige mobiliteitsontwikkelingen. Met dat doel voor ogen stelt KNV ook in de toekomst alles in het werk om een prominente, kundige en integere gesprekspartner voor overheid en onze mobiliteitspartners te blijven.”

Formeel afscheid

Na zijn vertrek bij KNV zal Ad Toet in opdracht van KNV het tweejarige EU-digitaliseringsproject ELETA leiden, dat een efficiencyslag voor de Europese spoorgoederensector betekent. Tijdens de nieuwjaarsreceptie van KNV, begin februari, vindt zijn formele afscheid plaats. In het decembernummer van Nederlands Vervoer zal een uitgebreid afscheidsinterview met Toet worden gepubliceerd.

Foto onder: Hubert Andela

Hubert Andela, IRU

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Word nu TaxiPro Premium abonnee en krijg toegang tot alle vakinformatie over de taxibranche en het zorgvervoer. Daarnaast ontvangt u korting op onze taxi evenementen.

Abonneren

Auteur: Vincent Krabbendam

Reageren op dit artikel is niet mogelijk.