SunCatch-accu
Duurzaamheid

SunCatch-accusysteem helpt taxichauffeurs op weg naar elektrisch rijden

De accu van SunCatch. Foto: SunCatch

De taxibranche speelt een belangrijke rol in de transitie naar elektrisch rijden. De uitdagingen door de aanstaande komst van zero-emissiezones, het overvolle stroomnet, stijgende kosten en het gebrek aan laadplekken zijn echter groot. SunCatch uit Goor heeft een accusysteem ontwikkeld dat taxibedrijven helpt bij deze transitie.

Eigenaren van taxibedrijven die graag willen uitbreiden of verduurzamen, contact opnemen met de netbeheerder en een aanvraag doen voor het verzwaren van de aansluiting, krijgen hoogstwaarschijnlijk als antwoord dat het nog jaren duurt en hoge kosten met zich meebrengt. SunCatch biedt een oplossing voor dit veel voorkomende probleem, namelijk een accusysteem waarbij het niet direct noodzakelijk is de hoofdaansluiting te verzwaren. “Ons accusysteem kan namelijk de pieken in uw verbruik opvangen, wat een toevoeging aan het vermogen van de hoofdaansluiting geeft”, zegt de Goorse leverancier daarover.

Wat ook mogelijk is, is om de accu ’s nachts op te laden wanneer de stroom goedkoop is. De opgeslagen stroom kan vervolgens overdag weer worden ingezet, op het moment dat de voertuigen opgeladen moeten worden. “Met behulp van een accu en DC-lader van SunCatch kuntĀ u snel weer de weg op. Stroom uit het net en de accu worden samen ingezet, waardoor de auto razendsnel weer is opgeladen.”

Groene toekomst

Ook kan de het accusysteem worden aangesloten op zonnepanelen. Nog een extra bijkomend voordeel is dat de accu ook als noodstroom kan fungeren op het moment dat er een stroomstoring is. “Hierdoor bent u ook tijdens de stroomstoring bereikbaar. Neem contact op met ons team voor meer informatie en ondersteuning bij het moderniseren van uw taxivloot met accusystemen. Samen maken wij de weg vrij naar een groene en efficiĆ«nte toekomst voor de taxibranche.”

SunCatch Solarsystems B.V., Dammaten 18-1, 7472DJ Goor
T: 0547 7123 00
M: info@suncatch.nl
www.suncatch.nl

Auteur: SunCatch

Reageren op dit artikel is niet mogelijk.

SunCatch-accusysteem helpt taxichauffeurs op weg naar elektrisch rijden | TaxiPro
SunCatch-accu
Duurzaamheid

SunCatch-accusysteem helpt taxichauffeurs op weg naar elektrisch rijden

De accu van SunCatch. Foto: SunCatch

De taxibranche speelt een belangrijke rol in de transitie naar elektrisch rijden. De uitdagingen door de aanstaande komst van zero-emissiezones, het overvolle stroomnet, stijgende kosten en het gebrek aan laadplekken zijn echter groot. SunCatch uit Goor heeft een accusysteem ontwikkeld dat taxibedrijven helpt bij deze transitie.

Eigenaren van taxibedrijven die graag willen uitbreiden of verduurzamen, contact opnemen met de netbeheerder en een aanvraag doen voor het verzwaren van de aansluiting, krijgen hoogstwaarschijnlijk als antwoord dat het nog jaren duurt en hoge kosten met zich meebrengt. SunCatch biedt een oplossing voor dit veel voorkomende probleem, namelijk een accusysteem waarbij het niet direct noodzakelijk is de hoofdaansluiting te verzwaren. “Ons accusysteem kan namelijk de pieken in uw verbruik opvangen, wat een toevoeging aan het vermogen van de hoofdaansluiting geeft”, zegt de Goorse leverancier daarover.

Wat ook mogelijk is, is om de accu ’s nachts op te laden wanneer de stroom goedkoop is. De opgeslagen stroom kan vervolgens overdag weer worden ingezet, op het moment dat de voertuigen opgeladen moeten worden. “Met behulp van een accu en DC-lader van SunCatch kuntĀ u snel weer de weg op. Stroom uit het net en de accu worden samen ingezet, waardoor de auto razendsnel weer is opgeladen.”

Groene toekomst

Ook kan de het accusysteem worden aangesloten op zonnepanelen. Nog een extra bijkomend voordeel is dat de accu ook als noodstroom kan fungeren op het moment dat er een stroomstoring is. “Hierdoor bent u ook tijdens de stroomstoring bereikbaar. Neem contact op met ons team voor meer informatie en ondersteuning bij het moderniseren van uw taxivloot met accusystemen. Samen maken wij de weg vrij naar een groene en efficiĆ«nte toekomst voor de taxibranche.”

SunCatch Solarsystems B.V., Dammaten 18-1, 7472DJ Goor
T: 0547 7123 00
M: info@suncatch.nl
www.suncatch.nl

Auteur: SunCatch

Reageren op dit artikel is niet mogelijk.