Jongen mishandeld in taxi, politie zoekt chauffeur als getuige

Gepubliceerd op 27-07-2010 om 10:16
politiebureau

HEERDE – Een 19-jarige Heerdenaar is vrijdagnacht op zijn gezicht geslagen in een taxi door een andere klant. De politie zoekt contact met de taxichauffeur en medepassagiers.

De Heerdenaar kwam omstreeks 03.30 uur uit een horecagelegenheid in Heerde en wilde met een taxi naar huis. In de taxi zaten al andere klanten en met één van hen kreeg hij mot. Toen deze klant op een gegeven moment uitstapte, gaf hij de Heerdenaar en vuistslag in het gezicht. De jongeman liep hierdoor een bloedneus op en kreeg een tand door de lip.

Het slachtoffer heeft inmiddels aangifte gedaan en de politie wil graag in contact komen met de taxichauffeur en andere klanten die in de taxi zaten. Men kan bellen met 0900 – 8844.

Reageer ook

Nog maximaal tekens.

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Meer nieuws

Partners

Kennis Partners

Gratis nieuwsbrief

Taxi cao-vragen?

Moet ik lid van de vakbond zijn om hulp te krijgen?
Nee, je hoeft geen lid van de vakbond te zijn. AxiTaxi helpt iedereen in de taxibranche, lid of geen lid.
powered by AxiTaxi
Registratie

Poll

In ons taxibedrijf krijgen taxichauffeurs nog altijd een vast contract.

Facebook

Twitter

939 followers
Volg ons op Twitter