taxichauffeur, taxi, TCA

Akkoord over verlenging CAO Taxivervoer

De leden van KNV Taxi hebben woensdag ingestemd met de verlenging van de CAO Taxivervoer met een jaar. Ook vakbonden FNV en CNV gaven groen licht. De nieuwe voorwaarden gelden voor de periode van 1 juli 2016 tot en met 30 juni 2017.

De onderhandelaars zijn overeengekomen dat er in december een eenmalige uitkering van 0,55 van het bruto jaarloon komt en per 1 januari 2017 een structurele loonsverhoging van 1 procent. Het overige is ongewijzigd gebleven.

Het komende jaar wordt volgens KNV gebruikt om tot ‘een moderne en toekomstbestendige cao taxi’ te komen. De gesprekken hierover worden binnenkort voortgezet.

Aanpassingen cao

KNV zegt in een reactie op het akkoord dat de beperkte aanpassingen van de huidige cao verantwoord te vinden. “De afgesproken loonsverhogingen (1 procent structureel en 0,5 procent eenmalig, red.) zijn lager dan in andere cao’s, maar het is dan ook een hele zware tijd voor onze leden”, aldus secretaris Hubert Andela van KNV Taxi. “Dit akkoord betekent dat er extra tijd is voor een echte fundamentele wijzing van de huidige cao. Dat moet ook gebeuren.”

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Word nu TaxiPro Premium abonnee en krijg toegang tot alle vakinformatie over de taxibranche en het zorgvervoer. Daarnaast ontvangt u korting op onze taxi evenementen.

Abonneren

Auteur: Marieke van Gompel

Marieke is algemeen hoofdredacteur van van ProMedia Group.

Reageren op dit artikel is niet mogelijk.

Akkoord over verlenging CAO Taxivervoer | TaxiPro
taxichauffeur, taxi, TCA

Akkoord over verlenging CAO Taxivervoer

De leden van KNV Taxi hebben woensdag ingestemd met de verlenging van de CAO Taxivervoer met een jaar. Ook vakbonden FNV en CNV gaven groen licht. De nieuwe voorwaarden gelden voor de periode van 1 juli 2016 tot en met 30 juni 2017.

De onderhandelaars zijn overeengekomen dat er in december een eenmalige uitkering van 0,55 van het bruto jaarloon komt en per 1 januari 2017 een structurele loonsverhoging van 1 procent. Het overige is ongewijzigd gebleven.

Het komende jaar wordt volgens KNV gebruikt om tot ‘een moderne en toekomstbestendige cao taxi’ te komen. De gesprekken hierover worden binnenkort voortgezet.

Aanpassingen cao

KNV zegt in een reactie op het akkoord dat de beperkte aanpassingen van de huidige cao verantwoord te vinden. “De afgesproken loonsverhogingen (1 procent structureel en 0,5 procent eenmalig, red.) zijn lager dan in andere cao’s, maar het is dan ook een hele zware tijd voor onze leden”, aldus secretaris Hubert Andela van KNV Taxi. “Dit akkoord betekent dat er extra tijd is voor een echte fundamentele wijzing van de huidige cao. Dat moet ook gebeuren.”

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Word nu TaxiPro Premium abonnee en krijg toegang tot alle vakinformatie over de taxibranche en het zorgvervoer. Daarnaast ontvangt u korting op onze taxi evenementen.

Abonneren

Auteur: Marieke van Gompel

Marieke is algemeen hoofdredacteur van van ProMedia Group.

Reageren op dit artikel is niet mogelijk.