Waterstoftaxi leerlingenvervoer Noot

Leerlingenvervoer met waterstofauto in Veenendaal en Rhenen

Foto: persbericht gemeente Veenendaal

In Veenendaal en Rhenen wordt sinds kort een waterstofauto ingezet voor het leerlingenvervoer. Daarmee zeggen de gemeenten een landelijke primeur te hebben. Voor vervoerder Noot is het gebruik van taxi’s op waterstof echter niet nieuw, want er worden ook enkele tientallen exemplaren voor met name het wmo-vervoer in Den Haag gebruikt.

Voor Noot is het opnieuw een stap vooruit in het verduurzamen van de vloot waarmee het doelgroepenvervoer wordt gereden. Die vloot bevat tegenwoordig 110 elektrische voertuigen en 45 auto’s op waterstof. De voertuigen in die laatste categorie rijden vooral in het wmo-vervoer in Den Haag en dat zal nog wel even zo blijven. Want de primeur van een waterstoftaxi in het leerlingenvervoer mag dan een mooie mijlpaal zijn, een grootschalig vervolg zit er nu nog niet in.

Meer tankstations in aantocht

“Er zijn namelijk nog maar vier waterstoftankstations in Nederland, waarvan één in onze regio: in Arnhem”, legt het bedrijf uit. Dit gebrek hangt samen met de hoge kosten voor de realisatie van tankstations voor waterstof en het kleine aanbod in voertuigen. Maar de voordelen zijn evident. Zo duurt tanken nauwelijks langer dan met benzine of diesel. En hoewel waterstof een elektromotor aandriijft, is de actieradius met 500 tot 700 kilometer wel veel groter dan die van auto’s die puur op stroom rijden. Om die redenen is er wel een kentering aan de gang, bracht TankPro onlangs in kaart, en zal het aantal waterstoftankstations in Nederland de komende jaren echt gaan groeien.

Rhenen en Veenendaal zijn hoe dan ook blij met hun primeur. Wethouder Marco Verloop: “Noot biedt ons een unieke kans om voorop te lopen in de landelijke ontwikkeling van vervoer. Als gemeente vinden we het belangrijk dat er steeds meer schone en duurzame voertuigen in Veenendaal rijden. Waterstof rijden heeft de toekomst. Dit is echt een aanwinst voor onze gemeente en draagt bij aan onze ambitie om in 2035 energieneutraal te zijn.”

Ruim en stil

Ook wethouder Hans Boerkamp uit Rhenen is er trots op dat de eerste waterstofauto voor leerlingenvervoer in Rhenen rijdt: “We vinden het belangrijk dat Noot Personenvervoer zo investeert in duurzaam vervoer. In Rhenen hebben we deze week de Routekaart Energietransitie 2040 vastgesteld. Meer emissievrije voertuigen is een belangrijk speerpunt. Dat deze auto van Noot nu hier rijdt, past daar prachtig bij.“ Leerling Sjoerd van der Wilt is als gebruiker ook te spreken over de ontwikkelingen: “De auto zit lekker ruim en rijdt heel stil”, oordeelt hij.

Lees ook: 35 waterstoftaxi’s voor wmo-vervoer Den Haag

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Word nu TaxiPro Premium abonnee en krijg toegang tot alle vakinformatie over de taxibranche en het zorgvervoer. Daarnaast ontvangt u korting op onze taxi evenementen.

Abonneren

Auteur: Vincent Krabbendam

5 reacties op “Leerlingenvervoer met waterstofauto in Veenendaal en Rhenen”

Frank|11.02.20|14:29

Das een behoorlijk dure auto voor leerlingenvervoer.
Neem aan dat de gemeente dan ook goed betaald in die regio

Richard|11.02.20|15:16

De auto kan bij zo’n groot vervoersbedrijf ook voor andere activiteiten ingezet worden. Aangezien er een nieuwe aanbesteding loopt voor het leerlingenvervoer van deze gemeenten.

Ton Van Dalfsen|12.02.20|13:33

Fa Noot is goed op weg. Waterstof heeft ook de toekomst. Ook bij schiphol willen ze een waterstofstation realiseren.

Hans Menger|12.02.20|22:22

Eindelijk een onderneming die iets onderneemt.De tankstation,s komen er als er vraag naar is en die komt.We kunnen nauwelijks de stroom leveren laad staan laadpalen of ruimte om ze te plaatsen.Waterstof tanken minuten werk 500km rijden en maar aan modderen met die laadpalen met een wachttijd van uren.Waterstof heeft toekomst fa.Noot ook.

Ton Van Dalfsen|13.02.20|11:04

Al die elektriciteit die we straks nodig hebben zal dus ook met import gebeuren. anders redden we het niet. Dus de import uit de Oost europeesche landen. En ja, van hun kolencentrales die nu druk gebouwd worden met geld van de russen. Goed bezig EU !!!!!

Leerlingenvervoer met waterstofauto in Veenendaal en Rhenen | TaxiPro
Waterstoftaxi leerlingenvervoer Noot

Leerlingenvervoer met waterstofauto in Veenendaal en Rhenen

Foto: persbericht gemeente Veenendaal

In Veenendaal en Rhenen wordt sinds kort een waterstofauto ingezet voor het leerlingenvervoer. Daarmee zeggen de gemeenten een landelijke primeur te hebben. Voor vervoerder Noot is het gebruik van taxi’s op waterstof echter niet nieuw, want er worden ook enkele tientallen exemplaren voor met name het wmo-vervoer in Den Haag gebruikt.

Voor Noot is het opnieuw een stap vooruit in het verduurzamen van de vloot waarmee het doelgroepenvervoer wordt gereden. Die vloot bevat tegenwoordig 110 elektrische voertuigen en 45 auto’s op waterstof. De voertuigen in die laatste categorie rijden vooral in het wmo-vervoer in Den Haag en dat zal nog wel even zo blijven. Want de primeur van een waterstoftaxi in het leerlingenvervoer mag dan een mooie mijlpaal zijn, een grootschalig vervolg zit er nu nog niet in.

Meer tankstations in aantocht

“Er zijn namelijk nog maar vier waterstoftankstations in Nederland, waarvan één in onze regio: in Arnhem”, legt het bedrijf uit. Dit gebrek hangt samen met de hoge kosten voor de realisatie van tankstations voor waterstof en het kleine aanbod in voertuigen. Maar de voordelen zijn evident. Zo duurt tanken nauwelijks langer dan met benzine of diesel. En hoewel waterstof een elektromotor aandriijft, is de actieradius met 500 tot 700 kilometer wel veel groter dan die van auto’s die puur op stroom rijden. Om die redenen is er wel een kentering aan de gang, bracht TankPro onlangs in kaart, en zal het aantal waterstoftankstations in Nederland de komende jaren echt gaan groeien.

Rhenen en Veenendaal zijn hoe dan ook blij met hun primeur. Wethouder Marco Verloop: “Noot biedt ons een unieke kans om voorop te lopen in de landelijke ontwikkeling van vervoer. Als gemeente vinden we het belangrijk dat er steeds meer schone en duurzame voertuigen in Veenendaal rijden. Waterstof rijden heeft de toekomst. Dit is echt een aanwinst voor onze gemeente en draagt bij aan onze ambitie om in 2035 energieneutraal te zijn.”

Ruim en stil

Ook wethouder Hans Boerkamp uit Rhenen is er trots op dat de eerste waterstofauto voor leerlingenvervoer in Rhenen rijdt: “We vinden het belangrijk dat Noot Personenvervoer zo investeert in duurzaam vervoer. In Rhenen hebben we deze week de Routekaart Energietransitie 2040 vastgesteld. Meer emissievrije voertuigen is een belangrijk speerpunt. Dat deze auto van Noot nu hier rijdt, past daar prachtig bij.“ Leerling Sjoerd van der Wilt is als gebruiker ook te spreken over de ontwikkelingen: “De auto zit lekker ruim en rijdt heel stil”, oordeelt hij.

Lees ook: 35 waterstoftaxi’s voor wmo-vervoer Den Haag

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Word nu TaxiPro Premium abonnee en krijg toegang tot alle vakinformatie over de taxibranche en het zorgvervoer. Daarnaast ontvangt u korting op onze taxi evenementen.

Abonneren

Auteur: Vincent Krabbendam

5 reacties op “Leerlingenvervoer met waterstofauto in Veenendaal en Rhenen”

Frank|11.02.20|14:29

Das een behoorlijk dure auto voor leerlingenvervoer.
Neem aan dat de gemeente dan ook goed betaald in die regio

Richard|11.02.20|15:16

De auto kan bij zo’n groot vervoersbedrijf ook voor andere activiteiten ingezet worden. Aangezien er een nieuwe aanbesteding loopt voor het leerlingenvervoer van deze gemeenten.

Ton Van Dalfsen|12.02.20|13:33

Fa Noot is goed op weg. Waterstof heeft ook de toekomst. Ook bij schiphol willen ze een waterstofstation realiseren.

Hans Menger|12.02.20|22:22

Eindelijk een onderneming die iets onderneemt.De tankstation,s komen er als er vraag naar is en die komt.We kunnen nauwelijks de stroom leveren laad staan laadpalen of ruimte om ze te plaatsen.Waterstof tanken minuten werk 500km rijden en maar aan modderen met die laadpalen met een wachttijd van uren.Waterstof heeft toekomst fa.Noot ook.

Ton Van Dalfsen|13.02.20|11:04

Al die elektriciteit die we straks nodig hebben zal dus ook met import gebeuren. anders redden we het niet. Dus de import uit de Oost europeesche landen. En ja, van hun kolencentrales die nu druk gebouwd worden met geld van de russen. Goed bezig EU !!!!!