Leerlingenvervoer, leerlingen, gordel

Leerlingenvervoer Kempengemeenten vijf jaar gegund aan twee vervoerders

Foto ter illustratie. Foto: iStock/LightFieldStudios

Het leerlingenvervoer in de Kempengemeenten is voor ten minste vijf jaar gegund aan Taxibedrijf van der Wijst uit Bladel en De Vier Gewesten (DVG). De nieuwe contracten gaan per 1 augustus 2022 in.

Onder de Kempengemeenten vallen de gemeenten Bergeijk, Bladel, Eersel, Oirschot en Reusel-De Mierden. De opdracht bestaat uit het vervoer van leerlingen binnen de grenzen van deze gemeenten naar scholen en stageadressen in deze plaatsen.

De opdracht is opgedeeld in twee percelen. Het eerste perceel omvat de gemeenten Bergeijk, Bladel, Eersel en Reusel. Binnen dit perceel maakten op de peildatum 293 leerlingen gebruik van het vervoer. Het tweede perceel bestaat uit de gemeente Oirschot, waar op de peildatum zo’n 75 leerlingen gebruik maakten van het vervoer.

Uiterlijk tot 31 juli 2029

Inschrijvingen zijn beoordeeld op basis van prijs en kwaliteit. Prijs woog hierbij voor 60 procent mee ten opzichte van kwaliteit met 40 procent. Uiteindelijk is het eerste perceel gewonnen door Taxibedrijf Van der Wijst en het tweede perceel door De Vier Gewesten, die het vervoer zullen uitvoeren met onderaannemers Taxi van Kronenburg en Van Gerwen. Zij zullen zeker tot 31 juli 2027 verantwoordelijk zijn voor dit vervoer. De opdrachtgever kan hier nog eens twee keer één jaar aan vastplakken, tot uiterlijk 31 juli 2029.

‘Enorm trots’

Taxibedrijf van der Wijst stelt enorm trots en blij te zijn dat zij een deel van deze opdracht hebben gewonnen. “Het leerlingenvervoer in onze gemeente is altijd een belangrijk onderdeel van ons bedrijf geweest in het verleden. Bij de vorige aanbesteding is het vervoer helaas aan een andere vervoerder gegund. Dat het nu weer terug bij ons komt, voelt dan ook heel erg goed. We gaan ons volledig inzetten om deze opdracht naar volle tevredenheid uit te voeren”, aldus directeur Roij Michelbrink.

Het tweede perceel was al in handen van De Vier Gewesten, met franchisenemers Van Kronenburg en Van Gerwen opnieuw als onderaannemers. Hier mogen de bedrijven nu dus nog een aantal jaar mee doorgaan.

Lees ook: 

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Word nu TaxiPro Premium abonnee en krijg toegang tot alle vakinformatie over de taxibranche en het zorgvervoer. Daarnaast ontvangt u korting op onze taxi evenementen.

Abonneren

Auteur: Elisabetta Santangelo

Elisabetta Santangelo is de vaste redacteur van TaxiPro.

1 reactie op “Leerlingenvervoer Kempengemeenten vijf jaar gegund aan twee vervoerders”

Ton van Dalfsen|31.03.22|18:26

En dan over een paar jaar weer een taxibedrijf failliet door de bodemprijzen van DVG. Want prijs teld als eerste bij een aanbesteding. Het liefst voor niets

Leerlingenvervoer Kempengemeenten vijf jaar gegund aan twee vervoerders | TaxiPro
Leerlingenvervoer, leerlingen, gordel

Leerlingenvervoer Kempengemeenten vijf jaar gegund aan twee vervoerders

Foto ter illustratie. Foto: iStock/LightFieldStudios

Het leerlingenvervoer in de Kempengemeenten is voor ten minste vijf jaar gegund aan Taxibedrijf van der Wijst uit Bladel en De Vier Gewesten (DVG). De nieuwe contracten gaan per 1 augustus 2022 in.

Onder de Kempengemeenten vallen de gemeenten Bergeijk, Bladel, Eersel, Oirschot en Reusel-De Mierden. De opdracht bestaat uit het vervoer van leerlingen binnen de grenzen van deze gemeenten naar scholen en stageadressen in deze plaatsen.

De opdracht is opgedeeld in twee percelen. Het eerste perceel omvat de gemeenten Bergeijk, Bladel, Eersel en Reusel. Binnen dit perceel maakten op de peildatum 293 leerlingen gebruik van het vervoer. Het tweede perceel bestaat uit de gemeente Oirschot, waar op de peildatum zo’n 75 leerlingen gebruik maakten van het vervoer.

Uiterlijk tot 31 juli 2029

Inschrijvingen zijn beoordeeld op basis van prijs en kwaliteit. Prijs woog hierbij voor 60 procent mee ten opzichte van kwaliteit met 40 procent. Uiteindelijk is het eerste perceel gewonnen door Taxibedrijf Van der Wijst en het tweede perceel door De Vier Gewesten, die het vervoer zullen uitvoeren met onderaannemers Taxi van Kronenburg en Van Gerwen. Zij zullen zeker tot 31 juli 2027 verantwoordelijk zijn voor dit vervoer. De opdrachtgever kan hier nog eens twee keer één jaar aan vastplakken, tot uiterlijk 31 juli 2029.

‘Enorm trots’

Taxibedrijf van der Wijst stelt enorm trots en blij te zijn dat zij een deel van deze opdracht hebben gewonnen. “Het leerlingenvervoer in onze gemeente is altijd een belangrijk onderdeel van ons bedrijf geweest in het verleden. Bij de vorige aanbesteding is het vervoer helaas aan een andere vervoerder gegund. Dat het nu weer terug bij ons komt, voelt dan ook heel erg goed. We gaan ons volledig inzetten om deze opdracht naar volle tevredenheid uit te voeren”, aldus directeur Roij Michelbrink.

Het tweede perceel was al in handen van De Vier Gewesten, met franchisenemers Van Kronenburg en Van Gerwen opnieuw als onderaannemers. Hier mogen de bedrijven nu dus nog een aantal jaar mee doorgaan.

Lees ook: 

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Word nu TaxiPro Premium abonnee en krijg toegang tot alle vakinformatie over de taxibranche en het zorgvervoer. Daarnaast ontvangt u korting op onze taxi evenementen.

Abonneren

Auteur: Elisabetta Santangelo

Elisabetta Santangelo is de vaste redacteur van TaxiPro.

1 reactie op “Leerlingenvervoer Kempengemeenten vijf jaar gegund aan twee vervoerders”

Ton van Dalfsen|31.03.22|18:26

En dan over een paar jaar weer een taxibedrijf failliet door de bodemprijzen van DVG. Want prijs teld als eerste bij een aanbesteding. Het liefst voor niets